Carolyn Abbott | Gedling |
Ben Adams | Stoke-on-Trent North |
Christopher Fraser Adams | Bishop Auckland |
Kristy Adams | Hove |
Nigel Adams | Selby & Ainsty |
Shade Adoh | Doncaster North |
Abimbola Afolami | Hitchin & Harpenden |
Adam Afriyie | Windsor |
Mohammed Afzal | Birmingham Yardley |
James Airey | Westmorland & Lonsdale |
Robert James Cambray Alden | Birmingham Erdington |
Peter James Guy Aldous | Waveney |
Kashif Ali | Oldham East & Saddleworth |
Lucy Elizabeth Allan | Telford |
Heidi Suzanne Allen | South Cambridgeshire |
Valerie Margaret Allen | Warrington North |
Sir David Anthony Andrew Amess | Southend West |
Stuart James Andrew | Pudsey |
Caroline Ansell | Eastbourne |
Peter Anthony | Blackpool South |
Edward John Comport Argar | Charnwood |
Natasha Batool Asghar | Newport East |
Juliette Katherine Christie Ash | Pontypridd |
Victoria Mary Atkins | Louth & Horncastle |
Andrew Mark Atkinson | Wrexham |
Caroline Attfield | Greenwich & Woolwich |
Richard Michael Bacon | South Norfolk |
Olukemi Olufunto Badenoch | Saffron Walden |
Shaun Bailey | Lewisham West & Penge |
Siobhan Kathleen Baillie | Bermondsey & Old Southwark |
Steven John Baker | Wycombe |
Harriett Mary Morison Baldwin | West Worcestershire |
Stephen Paul Barclay | North East Cambridgeshire |
Timothy Patrick Logie Barnes | Holborn & St Pancras |
John Charles Baron | Basildon & Billericay |
Suzanne Bartington | Oxford East |
Rt Hon Gavin Laurence Barwell | Croydon Central |
Sandy Batho | Edinburgh West |
Edward Baxter | Erith & Thamesmead |
Simon Robert Maurice Baynes | South Clwyd |
Kevin Michael Beaty | Preston |
Guto ap Owain Bebb | Aberconwy |
Aaron Stuart Bell | Don Valley |
Sir Henry Campbell Bellingham | North West Norfolk |
James Howard Bellis | Rotherham |
Scott Lloyd Benton | Huddersfield |
Rt Hon Richard Henry Ronald Benyon | Newbury |
Sir Alexander Paul Beresford | Mole Valley |
James Jacob Gilchrist Berry | Rossendale & Darwen |
Michael James Ellwood Berry | Kingston & Surbiton |
Vikrant Rahoul Bhansali | Brent Central |
Andrew Russell Bingham | High Peak |
James Andrew Bird | Walsall South |
Robert John Blackman | Harrow East |
Nicola Claire Blackwood | Oxford West & Abingdon |
Crispin Jeremy Rupert Blunt | Reigate |
Sheila Bodel | Belfast East |
Nicholas Edward Coleridge Boles | Grantham & Stamford |
Peter William Bone | Wellingborough |
Victoria Lorne Peta Borwick, Lady Borwick | Kensington |
Sir Peter James Bottomley | Worthing West |
Daniel Stephen Boucher | Swansea East |
Andrew Campbell Bowie | West Aberdeenshire & Kincardine |
Benjamin David Bradley | Mansfield |
Karen Anne Bradley | Staffordshire Moorlands |
Graham Stuart Brady | Altrincham & Sale West |
Sue-Ellen Cassiana Fernandes | Fareham |
Sir Julian William Henry Brazier | Canterbury |
Jack Edgar Brereton | Stoke-on-Trent South |
Andrew James Bridgen | North West Leicestershire |
Miles Edward Frank Briggs | Edinburgh South West |
Stephen Charles Brine | Winchester |
Rt Hon James Peter Brokenshire | Old Bexley & Sidcup |
Andrew Robert Brown | Glenrothes |
Andrew Browning | Birmingham Ladywood |
Fiona Claire Bruce | Congleton |
Felicity Christiana Buchan | South Shields |
Robert James Buckland | Swindon South |
Dr Michael Alex Burghart | Brentwood & Ongar |
Conor David Burns | Bournemouth West |
David John Barrington Burrowes | Enfield Southgate |
Alistair James Hendrie Burt | North East Bedfordshire |
Simon Burton | Kingston-upon-Hull East |
Kim Caddy | Streatham |
Rt Hon Alun Hugh Cairns | Vale of Glamorgan |
Tony Caldeira | Wirral West |
Antony Jaimes Calvert | Wakefield |
Barney Campbell | Easington |
William Neil Carmichael | Stroud |
Adam Carney | Makerfield |
James Roger Cartlidge | South Suffolk |
Sir William Nigel Paul Cash | Stone |
Maria Colette Caulfield | Lewes |
Lindsey Ann Cawrey | Sheffield South East |
Alexander John Gervase Chalk | Cheltenham |
Christopher James Chapman | Ilford South |
Jason Theo George Charalambous | Islington South & Finsbury |
Charlotte Chirico | Bethnal Green & Bow |
Atta-Ur-Rehman Chishti | Gillingham & Rainham |
Christopher Robert Chope | Christchurch |
Johanna Peta Churchill | Bury St Edmunds |
Colin James Clark | Gordon |
Rt Hon Dr Gregory David Clark | Tunbridge Wells |
James Clark | Islington North |
Rt Hon Kenneth Harry Clarke | Rushcliffe |
Simon Richard Clarke | Middlesbrough South & East Cleveland |
Theodora Roosevelt Clarke | Bristol East |
Christopher Mark Clarkson | Heywood & Middleton |
James Spencer Cleverly | Braintree |
Geoffrey Robert Clifton-Brown | The Cotswolds |
Dr Th?r?se Anne Coffey | Suffolk Coastal |
Damian Noel Thomas Collins | Folkestone & Hythe |
Oliver Newton Colvile | Plymouth Sutton & Devonport |
Fabio Conti | Ealing Southall |
Lisa Jane Cooke | Stretford & Urmston |
Poppy Corbett | Lanark & Hamilton East |
Darren Cormack | Dundee West |
Alberto Castrenze Costa | South Leicestershire |
Robert Alexander Courts | Witney |
Charles Geoffrey Cox | West Devon & Torridge |
Rt Hon Stephen Crabb | Preseli Pembrokeshire |
Emma Crane | West Bromwich East |
Virginia Ann Crosbie | Rhondda |
Tracey Elizabeth Anne Crouch | Chatham & Aylesford |
Duncan Carlyle Crute | Newcastle upon Tyne North |
Stuart Cullen | Glasgow North |
Sam Currie | West Lancashire |
Peter Malcolm Cuthbertson | Darlington |
James Barry Daly | Bolton North East |
Gönül Daniels | Edmonton |
Hannah David | Harrow West |
Christopher Paul Davies | Brecon & Radnorshire |
David Thomas Charles Davies | Monmouth |
Edward Glyn Davies | Montgomery |
Gareth Mark Davies | Leeds Central |
Henry Byron Davies | Gower |
Dr James Michael Davies | Vale of Clwyd |
Miriam Jane Alice Davies | Eastleigh |
Philip Andrew Davies | Shipley |
Stephen Davies | Llanelli |
Tomos Dafydd Davies | Ynys Môn |
Rt Hon David Michael Davis | Haltemprice & Howden |
Ruth Rosamund Davis | Ceredigion |
Dehenna Sheridan Davison | Sedgefield |
Geoffrey Nicholas de Bois | Enfield North |
Dave Dempsey | Kirkcaldy & Cowdenbeath |
Charlie Dewhirst | Hammersmith |
Keith Richard Dewhurst | Cynon Valley |
Caroline Julia Dinenage | Gosport |
Jonathan Simon Djanogly | Huntingdon |
Leo Docherty | Aldershot |
Michelle Emma May Elizabeth Donelan | Chippenham |
Jennifer Mary Donnellan | Airdrie & Shotts |
Christopher David Donnelly | Midlothian |
Damian Joseph Timson | Livingston |
Nadine Vanessa Dorries | Mid Bedfordshire |
Stephen Daniel Double | St Austell & Newquay |
Oliver James Dowden | Hertsmere |
Tom Dowse | Stalybridge & Hyde |
Jacqueline Doyle-Price | Thurrock |
Felicia Jane Beatrix Drummond | Portsmouth South |
James Philip Duddridge | Rochford & Southend East |
David James Duguid | Banff & Buchan |
Rt Hon Sir Alan James Carter Duncan | Rutland & Melton |
Ian James Duncan | Perth & North Perthshire |
Rt Hon George Iain Duncan-Smith | Chingford & Woodford Green |
Philip Martin Dunne | Ludlow |
Bob Eastwood | Blackburn |
Bethan Sian Eddy | Rother Valley |
Michael Tyrone Ellis | Northampton North |
Jane Elizabeth Ellison | Battersea |
Rt Hon Tobias Martin Ellwood | Bournemouth East |
Charles Brett Anthony Elphicke | Dover |
Charles George Eustice | Camborne & Redruth |
Graham Thomas Evans | Weaver Vale |
Laura Kathryn Evans | Liverpool Walton |
Nigel Martin Evans | Ribble Valley |
Rt Hon David Anthony Evennett | Bexleyheath & Crayford |
Michael Louis David Fabricant | Lichfield |
Charlotte Fairbanks | Glasgow Central |
Neil Fairlamb | Dwyfor Meirionnydd |
Rt Hon Sir Michael Cathel Fallon | Sevenoaks |
Laura Rose Farris | Leyton & Wanstead |
Simon Richard James Fell | Barrow & Furness |
Mark Christopher Field | Cities of London & Westminster |
Charles Fifield | Bootle |
Kirsty Miranda Finlayson | East Ham |
Mark Peter Fletcher | Stockton North |
Amanda Jayne Ford | Barnsley Central |
Victoria Grace Ford | Chelmsford |
Peter Timothy Fortune | Lewisham East |
Kevin John Foster | Torbay |
Rt Hon Dr Liam Fox | North Somerset |
Rt Hon Dr Mark Gino Francois | Rayleigh & Wickford |
Lucy Claire Frazer | South East Cambridgeshire |
George William Freeman | Mid Norfolk |
Michael Whitney Freer | Finchley & Golders Green |
Richard Quentin Fuller | Bedford |
Marcus John Hudson Fysh | Yeovil |
Sir Roger James Gale | Thanet North |
Meghan Gallacher | Motherwell & Wishaw |
Will Gallagher | City of Chester |
Chris Galley | Wansbeck |
David John Gardiner | Paisley & Renfrewshire North |
Stewart Anthony Gardiner | Birkenhead |
Mark Robert Timothy Garnier | Wyre Forest |
Rt Hon David Michael Gauke | South West Hertfordshire |
Rt Hon Nicolas John Gibb | Bognor Regis & Littlehampton |
Peter Alexander Gibson | Redcar |
Joanna Mary Gideon | Great Grimsby |
Rt Hon Cheryl Elise Kendall Gillan | Chesham & Amersham |
John Philip Glen | Salisbury |
Christopher Glenny | Oldham West & Royton |
Laetitia Sophie Glossop | North Durham |
Frank Zacharias Robin Goldsmith | Richmond Park |
Robert Goodwill | Scarborough & Whitby |
David Goss | Blackley & Broughton |
Rt Hon Michael Andrew Gove | Surrey Heath |
Luke Patrick Graham | Ochil & South Perthshire |
Richard Michael John Ogilvie Graham | Gloucester |
Tanya Ilsa Graham | Bradford South |
George Peter Beaumont Grant | Bradford West |
Helen Grant | Maidstone & The Weald |
Isobel Lucy Grant | Ealing North |
William Grant | Ayr, Carrick & Cumnock |
Amy Gray | Hackney North & Stoke Newington |
James Whiteside Gray | North Wiltshire |
Rt Hon Christopher Stephen Grayling | Epsom & Ewell |
Christopher Patrick James Green | Bolton West |
Rt Hon Damian Howard Green | Ashford |
Fiona Mary Green | Wythenshawe & Sale East |
Rt Hon Justine Greening | Putney |
Gordon Christopher Gregory | Sheffield Heeley |
Rt Hon Dominic Charles Roberts Grieve | Beaconsfield |
Andrew James Griffiths | Burton |
James Nelson Grundy | Leigh |
Jonathan Edward Gullis | Washington & Sunderland West |
Benedict Michael Gummer | Ipswich |
Robin Gwynn | Jarrow |
Samuel Phillip Gyimah | East Surrey |
Belinda Anne Hacking | Dunfermline & West Fife |
Denise Haddad | Liverpool Wavertree |
Thomas Haddow | Glasgow South West |
Kirstene Janette Hair | Angus |
Robyn Sarah Halbert | Coatbridge, Chryston & Bellshill |
James William Halcro Johnston | Orkney & Shetland |
Robert Henry Halfon | Harlow |
Luke Anthony Hall | Thornbury & Yate |
Lindsey Jayne Bruce Hall | Westminster North |
Pamela Theresa Hall | Liverpool Riverside |
Daniel Robert Hamilton | Stockport |
Rt Hon Philip Hammond | Runnymede & Weybridge |
Stephen William Hammond | Wimbledon |
Rt Hon Matthew John David Hancock | West Suffolk |
Rt Hon Gregory William Hands | Chelsea & Fulham |
Lauren Anne Hankinson | Gateshead |
Andrew David Hardie | West Bromwich West |
Alison Harper | Kilmarnock & Loudoun |
Mark James Harper | Forest of Dean |
Tony Harper | Ashfield |
Richard Irwin Harrington | Watford |
Elizabeth Rebecca Scott Harris | Castle Point |
Helen Jane Harrison | Bolsover |
Trudy Lynne Harrison | Copeland |
Sally-Ann Hart | North West Durham |
Simon Anthony Hart | Carmarthen West & South Pembrokeshire |
Matt Hartley | Eltham |
Rt Hon John Henry Hayes | South Holland & The Deepings |
John Hayward | Cambridge |
Edward He | Leicester East |
Rt Hon Sir Oliver Heald | North East Hertfordshire |
Sarah Heald | Manchester Withington |
James Stephen Heappey | Wells |
Christopher Heaton-Harris | Daventry |
Peter Heaton-Jones | North Devon |
Lana Helena Hempsall | Norwich South |
Gordon Leonard Henderson | Sittingbourne & Sheppey |
Rt Hon Nicholas le Quesne Herbert | Arundel & South Downs |
Jack Hickey | Leicester West |
Damian Patrick George Hinds | East Hampshire |
Claire Michelle Hiscott | Strangford |
Simon John Hoare | North Dorset |
Charlotte Cyrus Hodivala | Birmingham Perry Barr |
George Michael Edward Hollingbery | Meon Valley |
Kevin Paul Hollinrake | Thirsk & Malton |
Caroline Joy Hollins Martin | Central Ayrshire |
Philip Thomas Hollobone | Kettering |
Adam James Harold Holloway | Gravesham |
Paul Holmes | Southampton Test |
Kristan Frederick Hopkins | Keighley |
Kevin Thomas Horkin | Hyndburn |
Jane Elizabeth Ann Howard | Rochdale |
John Michael Howell | Henley |
Paul Howell | Houghton & Sunderland South |
Benjamin John Howlett | Bath |
Nigel Paul Huddleston | Mid Worcestershire |
Anthony Havard Maengwyn Hughes | Carmarthen East & Dinefwr |
Edmund Francis Hughes | Walsall North |
Jane Marion Hunt | Nottingham South |
Rt Hon Jeremy Richard Streynsham Hunt | South West Surrey |
Thomas Patrick Hunt | Doncaster Central |
Nicholas Richard Hurd | Ruislip, Northwood & Pinner |
Penny Hutton | West Dunbartonshire |
Alister William Jack | Dumfries & Galloway |
Carl James Jackson | Hartlepool |
Stewart James Jackson | Peterborough |
Steven Paul Jackson | Wentworth & Dearne |
Margot Cathleen James | Stourbridge |
Shaden Jaradat | Manchester Gorton |
Samir Jassal | Feltham & Heston |
Rt Hon Sajid Javid | Bromsgrove |
Ranil Malcolm Jayawardena | North East Hampshire |
Daniel Jellyman | Stoke-on-Trent Central |
Bernard Christison Jenkin | Harwich & North Essex |
Andrea Marie Jenkyns | Morley & Outwood |
Robert Edward Jenrick | Newark |
Ameet Jogla | Brent North |
Rt Hon Alexander Boris de Pfeffel Johnson | Uxbridge & Ruislip South |
Dr Caroline Elizabeth Johnson | Sleaford & North Hykeham |
Gareth Alan Johnson | Dartford |
Joseph Edmund Johnson | Orpington |
Stephen Charles Johnston | Cumbernauld, Kilsyth & Kirkintilloch East |
Andrew Hanson Jones | Harrogate & Knaresborough |
David Ian Jones | West Clwyd |
Leslie Jones | Dudley North |
Marcus Charles Jones | Nuneaton |
Nigel Jones | Ellesmere Port & Neston |
Angela Jones-Evans | Newport West |
Mike Jordan | Hemsworth |
Pauline Jorgensen | Merthyr Tydfil & Rhymney |
Rozila Kana | Denton & Reddish |
Samuel Kasumu | Croydon North |
Daniel Robert Kawczynski | Shrewsbury & Atcham |
Alicia Alexandra Martha Kearns | Mitcham & Morden |
Gillian Keegan | Chichester |
Charles John Kennedy | Linlithgow & East Falkirk |
Seema Louise Ghiassi Kennedy | South Ribble |
Stephen Charles Kerr | Stirling |
Thomas Jordan Kerr | Glasgow East |
Caroline June Kerswell | Luton North |
Simon Gerard Kirby | Brighton Kemptown |
Simon John Kitchen | Newcastle upon Tyne East |
Rt Hon Gregory Knight | East Yorkshire |
Julian Carlton Knight | Solihull |
Laura Knightly | Alyn & Deeside |
Resham Kotecha | Coventry North West |
Dr Kwasi Alfred Addo Kwarteng | Spelthorne |
Stephen James Kyte | Newcastle upon Tyne Central |
Callum Arron Laidlaw | Falkirk |
Eleanor Fulton Pritchard Laing | Epping Forest |
Alan James Lamb | Leeds North West |
John Robert Lamont | Berwickshire, Roxburgh & Selkirk |
John Mark Lancaster | Milton Keynes North |
Christopher Land | Glasgow North West |
Emma Lane | Hornsey & Wood Green |
Robert Largan | Bury South |
Pauline Elizabeth Latham | Mid Derbyshire |
Richard Marshall Alexander Robert Lawrie | City of Durham |
Craig James Robert Lawton | Swansea West |
Ann le Blond | Rutherglen & Hamilton West |
Rt Hon Andrea Jacqueline Leadsom | South Northamptonshire |
Andrew Lee | Normanton, Pontefract & Castleford |
Dr Phillip James Lee | Bracknell |
Jeremy John Elton Lefroy | Stafford |
Sir Edward Julian Egerton Leigh | Gainsborough |
Charlotte Ann Leslie | Bristol North West |
Rt Hon Dr Oliver Letwin | West Dorset |
Ian Levy | Blyth Valley |
Andrew Iain Lewer | Northampton South |
Rt Hon Brandon Kenneth Lewis | Great Yarmouth |
Dr Julian Murray Lewis | New Forest East |
Claire-Louise Leyland | Hampstead & Kilburn |
Ian Richard Peregrine Liddell-Grainger | Bridgwater & West Somerset |
Rt Hon David Roy Lidington | Aylesbury |
Iain David Lindley | Worsley & Eccles South |
Andy Livsey | Wallasey |
Andrew Paul Lloyd | Barnsley East |
Matthew Lloyd | Halton |
Mark Rory Logan | East Antrim |
Julia Louise Dockerill | Hornchurch & Upminster |
Giacomo Lopresti | Filton & Bradley Stoke |
Jonathan George Caladine Lord | Woking |
Timothy Paul Loughton | Worthing East & Shoreham |
Sheila Low | East Lothian |
Michelle Jane Maria Lowe | Coventry South |
Orla Lowe | Neath |
Christine Ann Mackay | Kingston-upon-Hull West & Hessle |
Sarah Louise Macken | Wolverhampton North East |
Robert Mackenzie | Ross, Skye & Lochaber |
Katie Crichton Mackie | Edinburgh East |
Struan Mackie | Caithness, Sutherland & Easter Ross |
Craig Mackinlay | Thanet South |
Rachel Helen Maclean | Redditch |
Mary Beaton Macleod | Brentford & Isleworth |
Anne Margaret Main | St Albans |
Alan Mak | Havant |
Christopher Laurie Malthouse | North West Hampshire |
Anthony Mangnall | Warley |
Scott Leslie Mann | North Cornwall |
Adam Ernest Marsden | Garston & Halewood |
Jade Louise Marsden | Sefton Central |
Julie Marson | Dagenham & Rainham |
Paul Masterton | East Renfrewshire |
Dr Tania Mathias | Twickenham |
Matthew Maxwell Scott | Carshalton & Wallington |
Rt Hon Theresa Mary May | Maidenhead |
Timothy Mayer | Coventry North East |
Paul Christopher Maynard | Blackpool North & Cleveleys |
Jason Alexander McCartney | Colne Valley |
Karl Ian McCartney | Lincoln |
Daniel Stephen McCroskrie | Na h-Eileanan an Iar |
Mark McGeever | East Kilbride, Strathaven & Lesmahagow |
Iain McGill | Edinburgh North & Leith |
Melanie Lylla McLean | Lewisham Deptford |
Rt Hon Patrick Allan McLoughlin | Derbyshire Dales |
Stephen Anthony McPartland | Stevenage |
Ed McRandal | St Helens South & Whiston |
Rt Hon Esther Louise McVey | Tatton |
Sheila Mechan | East Dunbartonshire |
Mark Andrew Menzies | Fylde |
John Luther Mercer | Plymouth Moor View |
Owen Meredith | Newcastle-under-Lyme |
Huw William Merriman | Bexhill & Battle |
Stephen James Metcalfe | Basildon South & Thurrock East |
Zoe Estelle Metcalfe | Leeds West |
Tony Miklinski | North East Fife |
Rt Hon Maria Frances Lewis Miller | Basingstoke |
Amanda Anne Milling | Cannock Chase |
Nigel John Mills | Amber Valley |
Rt Hon Anne Frances Milton | Guildford |
Rt Hon Andrew John Bower Mitchell | Sutton Coldfield |
Caroline Moon | Chorley |
Damien Moore | Southport |
Penelope Mary Mordaunt | Portsmouth North |
Rt Hon Nicola Ann Morgan | Loughborough |
Anne-Marie Morris | Newton Abbot |
David Thomas Morris | Morecambe & Lunesdale |
James George Morris | Halesowen & Rowley Regis |
Joyce Rebekah Morrissey | Ealing Central & Acton |
Wendy Morton | Aldridge-Brownhills |
David John Mowat | Warrington South |
Taylor Muir | Glasgow South |
Kieran John Mullan | Wolverhampton South East |
Gary Mulvaney | Argyll & Bute |
Holly Mumby-Croft | Scunthorpe |
Rt Hon David Gordon Mundell | Dumfriesshire, Clydesdale & Tweeddale |
Sheryll Murray | South East Cornwall |
Simon Murray | Nottingham East |
Dr Andrew William Murrison | South West Wiltshire |
Ann Elizabeth Myatt | Batley & Spen |
Michael James Naughton | Sheffield Brightside & Hillsborough |
Robert James MacGillivray Neill | Bromley & Chislehurst |
Henry John Newman | North Tyneside |
Sarah Louise Newton | Truro & Falmouth |
Jackson Ng | St Helens North |
Lia Nici-Townend | Kingston-upon-Hull North |
Ian Nickels | Lagan Valley |
Caroline Fiona Ellen Nokes | Romsey & Southampton North |
Dr Alexander Jesse Norman | Hereford & South Herefordshire |
David John Nuttall | Bury North |
Neil John O'Brien | Harborough |
Grace O'Keeffe | Aberdeen North |
Dr Matthew James Offord | Hendon |
Robert Geoffrey Oliver | Sunderland Central |
Eric Ollerenshaw | Lancaster & Fleetwood |
Guy Thomas Opperman | Hexham |
Neil Quentin Gordon Parish | Tiverton & Honiton |
Luke Richard Parker | Hackney South & Shoreditch |
Phillippa Parry | Arfon |
Rt Hon Priti Sushil Patel | Witham |
Rt Hon Owen William Paterson | North Shropshire |
Mark Julian Francis Pawsey | Rugby |
Christopher James Pearson | Halifax |
Rt Hon Michael Alan Penning | Hemel Hempstead |
John David Penrose | Weston-super-Mare |
Andrew Theakstone Percy | Brigg & Goole |
Claire Louise Perry | Devizes |
Christopher Ian Brian Mynott Philp | Croydon South |
Christopher John Pincher | Tamworth |
Spencer Simpson Pitfield | Chesterfield |
Richard Grosvenor Plunkett-Ernle-Erle-Drax | South Dorset |
Sarah Pochin | Bolton South East |
Dr Daniel Leonard James Poulter | Central Suffolk & Ipswich North |
Rebecca Faye Pow | Taunton Deane |
Meg Powell-Chandler | Birmingham Northfield |
Jane Pratt | Caerphilly |
Victoria Mary Boswell Prentis | Banbury |
Beth Prescott | Dewsbury |
Eleanor Margaret Louise Price | Dundee East |
Michael Mark Prisk | Hertford & Stortford |
Mark Andrew Pritchard | The Wrekin |
Thomas Christopher John Pursglove | Corby |
Jeremy Mark Quin | Horsham |
William James Quince | Colchester |
Dominic Rennie Raab | Esher & Walton |
Reena Ranger | Birmingham Hall Green |
Jack Michael Rankin | Ashton under Lyne |
Rt Hon John Alan Redwood | Wokingham |
Bill Rees | Cardiff South & Penarth |
Jacob William Rees-Mogg | North East Somerset |
Ahmereen Reza | Birmingham Hodge Hill |
Paul Daryl Richardson | Liverpool West Derby |
Laurence Anthony Robertson | Tewkesbury |
Mary Josephine Robinson | Cheadle |
Matthew James Robinson | Leeds East |
Karen Robson | Bridgend |
David Rocks | North Ayrshire & Arran |
Stephanie Roe | Sheffield Central |
Andrew Richard Rosindell | Romford |
Douglas Gordon Ross | Moray |
Lee Benjamin Rowley | North East Derbyshire |
Rt Hon Amber Augusta Rudd | Hastings & Rye |
Dean Russell | Luton South |
David Henry Rutley | Macclesfield |
Clare Salier | Belfast South |
Molly Samuel | Walthamstow |
Antoinette Geraldine Sandbach | Eddisbury |
Lee Scott | Ilford North |
Paul Stuart Scully | Sutton & Cheam |
Robert William Henry Seely | Isle of Wight |
Andrew Edmund Armstrong Selous | South West Bedfordshire |
Rt Hon Grant V Shapps | Welwyn Hatfield |
Alok Kumar Sharma | Reading West |
Alec Edward Shelbrooke | Elmet & Rothwell |
Frank Shivers | North Down |
Sophie Shrubsole | Birmingham Selly Oak |
Annette Simpson | Bassetlaw |
Keith Robert Simpson | Broadland |
Christopher James Skidmore | Kingswood |
Chloe Rebecca Smith | Norwich North |
Greg Smith | Hayes & Harlington |
Graham Steven Smith | Torfaen |
Henry Edward Millar Smith | Crawley |
Julian Richard Smith | Skipton & Ripon |
Matt Smith | Cardiff West |
Royston Matthew Smith | Southampton Itchen |
Stephanie Jane Harley Smith | Edinburgh South |
Thomas Roger Smith | Blaydon |
Rt Hon Sir Arthur Nicholas Winston Soames | Mid Sussex |
Amanda Jane Solloway | Derby North |
Meera Sonecha | Leicester South |
Anna Mary Soubry | Broxtowe |
Rt Hon Dame Caroline Alice Spelman | Meriden |
Benjamin Walter Jack Spencer | Camberwell & Peckham |
James Spencer | Knowsley |
Mark Steven Spencer | Sherwood |
Patrick Spencer | West Ham |
Caroline Squire | Birmingham Edgbaston |
Elizabeth Anne St Clair-Legge | East Londonderry |
Myles Stacey | Tottenham |
Gregory Stafford | Cardiff Central |
Andrew George Stephenson | Pendle |
Ryan Stephenson | Leeds North East |
Andrew John Stevenson | Carlisle |
Iain Aitken Stewart | Milton Keynes South |
Robert Alexander Stewart | Beckenham |
Roderick James Nugent Stewart | Penrith & The Border |
Gary Nicholas Streeter | South West Devon |
Rt Hon Melvyn John Stride | Central Devon |
Graham Charles Stuart | Beverley & Holderness |
Julian Charles Sturdy | York Outer |
Jason Ashley Sugarman | Salford & Eccles |
Rishi Sunak | Richmond |
Sir Desmond Angus Swayne | New Forest West |
Rt Hon Hugo George William Swire | East Devon |
Adam Sykes | Wirral South |
Robert Andrew Raymond Syms | Poole |
James Ali Taghdissian | Exeter |
Minesh Talati | Barking |
Annabel Tall | Bristol West |
Dolly Theis | Vauxhall |
Daniel Thomas | Islwyn |
Derek Gordon Thomas | St Ives |
Amy Louise Thomson | Paisley & Renfrewshire South |
Ross Thomson | Aberdeen South |
Margaret Ann Throup | Erewash |
Anthony Edward Timpson | Crewe & Nantwich |
Jack Tinley | Nottingham North |
Kelly Jane Tolhurst | Rochester & Strood |
Justin Paul Tomlinson | Swindon North |
Michael James Tomlinson-Mynors | Mid Dorset & Poole North |
Craig Paul Tracey | North Warwickshire |
Mark Russell Trafford | Bradford East |
David Arthur Stephen Tredinnick | Bosworth |
Anne-Marie Belinda Trevelyan | Berwick-upon-Tweed |
Rt Hon Mary Elizabeth Truss | South West Norfolk |
Thomas Georg John Tugendhat | Tonbridge & Malling |
Nicholas Tulloch | Inverness, Nairn, Badenoch & Strathspey |
Nusrat Munir Ul-Ghani | Wealden |
Paul Singh Uppal | Wolverhampton South West |
Rt Hon Edward Henry Butler Vaizey | Wantage |
Shailesh Lahkman Vara | North West Cambridgeshire |
Nick Varley | Tynemouth |
Clark Edward Vasey | Workington |
Martin John Vickers | Cleethorpes |
Sadie Vidal | Aberavon |
Rt Hon Theresa Anne Villiers | Chipping Barnet |
Mark Richard Egner Vivis | Slough |
Charles Ashley Rupert Walker | Broxbourne |
Ian Geoffrey Walker | Sheffield Hallam |
Robin Caspar Walker | Worcester |
Rt Hon Robert Ben Lobban Wallace | Wyre & Preston North |
Jamie Hamilton Wallis | Ogmore |
Xingang Wang | Manchester Central |
David John Warburton | Somerton & Frome |
Emma Jayne Warman | Brighton Pavilion |
Matthew Robert Warman | Boston & Skegness |
Daniel Richard Watkins | Tooting |
Giles Francis Watling | Clacton |
Tracey Michelle West | Blaenau Gwent |
Mark David Roscoe Weston | Bristol South |
James Stephen Wharton | Stockton South |
Helen Olivia Bicknell Whately | Faversham & Mid Kent |
Heather Kay Wheeler | South Derbyshire |
Christopher Mark Francis White | Warwick & Leamington |
Paul White | Burnley |
Craig Whittaker | Calder Valley |
John Flasby Lawrance Whittingdale | Maldon |
William David Wiggin | North Herefordshire |
James Oliver Wild | North Norfolk |
Christopher Wilford | Poplar & Limehouse |
Alun Craig Williams | Cardiff North |
Alexander Paul Williams | Wigan |
Evonne Williams | Derby South |
Gavin Alexander Williamson | South Staffordshire |
David Alexander Wilson | Inverclyde |
Nicola Jayne Wilson | Penistone & Stocksbridge |
Robert Owen Biggs Wilson | Reading East |
Rachel Wolf | Dulwich & West Norwood |
Dr Sarah Wollaston | Totnes |
Michael Jon Wood | Dudley South |
William Peter Wragg | Hazel Grove |
Jeremy Paul Wright | Kenilworth & Southam |
Matthew Wright | Delyn |
Jack Wylie | Glasgow North East |
Ed Young | York Central |
Jacob Young | Middlesbrough |
Nadhim Zahawi | Stratford-on-Avon |